НЕ ЗБАВЛЯТИ ТЕМП!спиртосховище Марилівського спиртзаводу  Щоб бути успішним, підприємство повинно постійно розвиватись! Навіть у скрутний час фінансової кризи ДП «Марилівський спиртзавод» дотримується цього принципу.

 

Цими днями, на підприємстві здано в експлуатацію і зареєстровано в Єдиному державному реєстрі місць зберігання нове спиртосховище. Його ємність складає 150 тис. декалітрів, що рівноцінно 19-ти залізничним цистернам!

Відповідно до проекту спиртосховище обладнане сучасною системою сигналізації, засобами пожежної безпеки, електронною системою обліку спирту. Система автоматизації дає змогу контролювати заповнення ємностей та деякі фізичні параметри готової продукції через мережу Інтернет.

Необхідність в новому спиртосховищі викликана значним збільшенням виробничої потужності підприємства. На сьогодні, ДП «Марилівський спиртзавод» - найпотужніше підприємство спиртової галузі України.

Із введенням в дію нового спиртосховища підприємство отримало додаткову можливість: виконувати експортні контракти на поставку великих партій спирту, включаючи транспортування морськими танкерами. 

 

Роздрукувати